Останні відгуки

  • Задрали вони зі своїми замовленнями по телефону столики пусті а вони нема мість народ привикне шо завжди занято от і будуть кукувати а адміністраторшу очкасту треба гнати в шию.
    більше 16 років тому
  • Дуже комфортна фірма, хороший асортимент що постійно вдосконалюється
    більше 16 років тому
  • а ще приємні також і на вул. Бельведерській:), по багатьох параметрах хороший банк
    більше 16 років тому
  • хороший магазин,помірні ціни,привітні продавці
    більше 16 років тому