Останні відгуки
- Ресторан "Десятка"Задрали вони зі своїми замовленнями по телефону столики пусті а вони нема мість народ привикне шо завжди занято от і будуть кукувати а адміністраторшу очкасту треба гнати в шию.більше 16 років тому
- РостімексДуже комфортна фірма, хороший асортимент що постійно вдосконалюєтьсябільше 16 років тому
- АТ "УкрСиббанк"а ще приємні також і на вул. Бельведерській:), по багатьох параметрах хороший банкбільше 16 років тому
- Магазин "Твіст"хороший магазин,помірні ціни,привітні продавцібільше 16 років тому